ofirmie

O firmie Vendocafe

Szanowni Państwo!

Trafiliście do firmy specjalizującej się w operowaniu siecią automatów sprzedających. Są to automaty do kawy i gorących napojów oraz uniwersalne automaty do zimnych napojów i przekąsek. Oferujemy instalację oraz kompleksową obsługę nowoczesnych maszyn vendingowych zapewniających firmom i instytucjom całodobowy serwis cateringowy. Prosimy o zapoznanie się z wyjątkową ofertą naszych usług.

Rozpoczęliśmy działalność we Wrocławiu w 1996 roku na pionierskim wówczas rynku automatów vendingowych w Polsce. Od samego początku jesteśmy firmą rodzinną, bez wkładu obcego kapitału. Specjalizujemy się w instalowaniu i kompleksowej obsłudze automatów sprzedających produkty spożywcze. Z naszą ofertą dotarliśmy już do wielu firm i instytucji dynamicznie rozszerzając sieć automatów sprzedających firm Zanussi, Necta, Bianchi, Rheavendors - największych w Europie producentów automatów sprzedających produkty spożywcze. (Historia tych firm to ponad 50 lat doświadczeń w produkcji automatów, a także miliony automatów z powodzeniem pracujących na całym świecie.)
Przez ponad 15 lat rozwoju stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych pracowników kładąc szczególny nacisk na doskonalenie kompetencji naszego serwisu.

Obecnie jesteśmy liczącą się firmą w branży vendingowej na Dolnym Śląsku w Polsce. O naszym sukcesie zadecydowały nie tylko profesjonalny sprzęt i technologia, ale również dbałość o satysfakcję naszych klientów, a w szczególności zapewnienie wysokiego standardu usług i maksymalnie zindywidualizowanej oferty.

Szukając nowych rozwiązań staramy się sprostać wyzwaniom stawianym przez najnowocześniejsze technologie teleinformatyczne. W najbliższych latach zamierzamy zastosować system przesyłania danych GSM, co pozwoli nam na zdalną obsługę naszych urządzeń i błyskawiczne reagowanie na zgłoszenia klientów. Wszystkie instalowane przez nas automaty produkowane są w zgodzie z normami Unii Europejskiej ISO 9000 i 9001 gwarantującymi najwyższą jakość produktu końcowego.

Dziękujemy za zainteresowanie dotychczasowym i nowym klientom