Oferta dla Ciebie

Oferta komercyjna dla firm i instytucji

Jeśli pragniesz podnieść jakość usług w swojej placówce - firmie bądź instytucji publicznej - nie ponosząc przy tym żadnych kosztów, zapoznaj się z naszą propozycją.
Automaty samosprzedające do napojów to standard wyposażenia firm i instytucji w krajach wysokorozwiniętych, gdzie dbałość o satysfakcję klientów jest niewspółmiernie większa niż w naszym kraju. Ustawienie automatów wyraźnie poprawi jakość usług proponowanych Państwa klientom i pracownikom, tym samym podnosząc prestiż firmy.
Przedstawiona przez nas oferta najlepiej sprawdza się w miejscach o dużym przepływie ludzi: na uczelniach, w obiektach sportowych, w szpitalach itd. Oto proponowane przez nas rozwiązania:

oferta_ico_1

Opcja wydawania produktów z automatów "CENY KOMERCYJNE - MAX"
Automat sprzedaje dużą ilość produktów. Ceny gotówkowe produktów w automatach ustalane przez naszą firmę wg cen wolnorynkowych Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z instalacją i dostawą automatu.

oferta_ico_2

Opcja wydawania produktów z automatów "CENY KOMERCYJNE - MINIMUM"
Automat sprzedaje małą ilość produktów.
Ceny gotówkowe produktów w automatach ustalane przez naszą firmę wg cen wolnorynkowych. Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z instalacją i dostawą automatu Pracodawca płaci ustaloną kwotę za obsługę automatu.

oferta_ico_3

Opcja wydawania produktów "CENY KOMERCYJNE plus NAPOJE NA KREDYT"
Ceny gotówkowe produktów w automatach ustalane przez naszą firmę wg cen wolnorynkowych. Automat pozwala również na wydawanie produktów za pomocą klucza dostępowego, żetonów lub klucza chipowego ? napoje tak wydawane mogą być przeznaczone dla Grona uprawnionych pracowników . Napoje wydawane w ten sposób mogą być tańsze od napojów sprzedawanych po cenach komercyjnych.

oferta_ico_4

Inne Opcje wydawania produktów "OFERTA INDYWIDUALNA"
Istnieje możliwość doboru całkowicie indywidualnej oferty , oferty starannie przygotowanej dla potrzeb i gustu państwa. Taka specjalna oferta może uwzględniać kombinację ofert standartowych, rodzaj dostępnych produktów, ich ceny, dostępność dla pracowników oraz systemy płatnicze. W każdym przypadku jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje z państwa strony